Trajni lak
STUDIO NÉA, Zagreb


Trajni lak - STUDIO NÉA, Zagreb Gel lak Nokti Gel lak, Zagreb, Sesvete

Rezervirajte uslugu (28 €)


Trajni lak

Uslugom trajnog laka dobivamo očišćenu i urednu kutikulu te zaštitu prirodnog nokta odgovarajućim materijalima. U navedenu cijenu uključena je boja, french i ostali nail art naplaćuje se zasebno.

prije 1 mjesec

#saloni-pedikura-manikura #gel-lak #zagreb #nokti #nea


Kozmetički salon STUDIO NÉA

Kašinska cesta 40
10360 Zagreb

Cjenik STUDIO NÉA Rezervirajte Nokti Rezervirajte Gel lak Gel lak u Zagrebu Saloni u Zagrebu Gel lak u blizini Sesvete Nokti u blizini Sesvete Saloni Sesvete

Dojmovi i recenzije drugih korisnika

  • Fantastično 10
    Sve je odlično
  • Fantastično 10
    Sve je odlično

Slične slike

STUDIO NÉA #zagreb Gel lak Gradivni trajni lak - kratki nokti
STUDIO NÉA #zagreb Gel lak Gradivni trajni lak - dugi nokti Nail art 2 (nadoplata po noktu)
STUDIO NÉA #zagreb Gel lak Gradivni trajni lak - kratki nokti
Beauty studio by Doria #zagreb Gel lak Trajni lak - S dužina
LoveGlam beauty studio #zagreb Gel lak Gellak-gradivni trajni lak L/XL
Mia’s Beautique #zagreb Gel lak Estetsko uređivanje noktiju i trajni lak na nogama
D BEAUTY ROOM #zagreb Gel lak Gel lak - ruke
Beautique Nina #zagreb Gel lak KLASIČNA MANIKURA + GRADIVNI (OJAČANI) TRAJNI LAK
Nail Rituals Zg #zagreb Gel lak Trajni lak - ruke
Beauty lab J. T. #split Gel lak Trajni lak ruku - extra strong
Beauty lab J. T. #split Gel lak Prah nokti - dipping powder
Beauty lab J. T. #split Gel lak Trajni lak ruku - extra strong
Beauty lab J. T. #split Gel lak Prah nokti - dipping powder
Nail Rituals Zg #zagreb Gel lak Trajni lak - ruke
Nail Rituals Zg #zagreb Gel lak Gel lak - ruke
Nail Rituals Zg #zagreb Gel lak Trajni lak - ruke
Nail Rituals Zg #zagreb Gel lak Gel lak - ruke
Nail Rituals Zg #zagreb Gel lak Gel lak - ruke
Mia’s Beautique #zagreb Gel lak Estetsko uređivanje noktiju i trajni lak na nogama
Mia’s Beautique #zagreb Gel lak Estetsko uređivanje noktiju i trajni lak na nogama
Mia’s Beautique #zagreb Gel lak Comby manikura i gradivni trajni lak -ruke
Mia’s Beautique #zagreb Gel lak Estetsko uređivanje noktiju i trajni lak na nogama
Mia’s Beautique #zagreb Gel lak Estetsko uređivanje noktiju i trajni lak na nogama
D BEAUTY ROOM #zagreb Gel lak Gel lak - ruke
Zefir art nails #zagreb Gel lak Ugradnja noktiju + trajni lak - M dužina
Beauty LE-NI #viskovo Gel lak Trajni lak - ruke
Beauty LE-NI #viskovo Gel lak Trajni lak - noge
Empire Nails #zagreb Gel lak Gel na prirodne nokte S Dodatni ukrasi po noktu 0,50€ (naljepnice)
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - S dužina
STUDIO NÉA #zagreb Izlivanje noktiju Nadopuna noktiju - M dužina
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - M dužina
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - L dužina
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - M dužina
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - M dužina
STUDIO NÉA #zagreb Izlivanje noktiju Nadopuna noktiju - S dužina Nail art 2 (nadoplata po noktu)
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - S dužina French (nadoplata po setu)
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - M dužina
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - M dužina
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - S dužina
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - S dužina
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - L dužina Nail art 3
STUDIO NÉA #zagreb Nadogradnja noktiju Ugradnja noktiju - L dužina

Još sličnih slika

#saloni-pedikura-manikura #gel-lak #zagreb #nokti #nea